KONST / Litografier / Färglitografi 12713104
nr 1271 3104
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Södermannagatan, Stockholm. Signerad, daterad 1980, numrerad 105/460. Bladets mått: 74x53 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:13:03
26/8 14:57:40
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm